[data_pl_dzien] | Imieniny: [imiona_dzis] |
zachmurzenie duże
9°C
Kradzież perfum i atak na pracownika sklepu
Dwudziestolatka w Radomiu ukradła perfumy, napadła na pracownika i zwiała. Policja ją złapała. Grozi jej 10 lat. Niestety, ludzie gadają że to się robi niebezpieczne.

No patrz, co się wydarzyło w Radomiu. Jakaś dwudziestolatka wpadła na pomysł żeby ukraść perfumy ze sklepu. Serio, perfumy? Pracownik złapał ją przy wyjściu. A ta zamiast oddać towar i przeprosić – napadła na faceta. Potem zwiała. No nieźle.
Ludzie z okolicy mówią że dziewczyna weszła normalnie do sklepu. Wybrała sobie te perfumy i chciała wyjść bez płacenia. Pracownik zatrzymał ją przy drzwiach. I wtedy się zaczęło. Cholera jasna, zaatakowała gościa i dała nogę. Głupota aż boli.
Policja przyjechała na miejsce – i co dalej?
No i co z tego wynika? Policja przyjechała naprawdę szybko. Trochę mnie to zaskoczyło, przyznam. Złapali ją. Dziewczyna ma teraz poważny problem – grozi jej do 10 lat. Nie tylko za kradzież. Też za napaść na tego pracownika sklepu. No patrz – wszystko przez butelkę perfum.
Ludzie gadają że robi się niebezpiecznie
Mieszkańcy Radomia zaczynają się martwić o bezpieczeństwo. Serio ktoś w to wierzy? No wiecie jak to bywa. Jeden incydent i od razu panika w mieście. Ale powiem szczerze – nie dziwię się że się boją. Takie sytuacje to przypomnienie żeby uważać na siebie. Sam bym się zastanowił idąc do sklepu.
Sąd nie odpuści tej sprawy
Ta młoda kobieta stanie teraz przed sądem. 10 lat za kradzież i napaść – no niestety. Prawo tego nie odpuszcza, mówię wam jak jest. To przestroga dla innych żeby nie robić głupot. Proszę was, naprawdę nie warto. Życie uczy.
Co teraz ze sklepami – będą się bardziej chronić?
No cóż. Sklepy pewnie zaczną mocniej pilnować bezpieczeństwa. Więcej kamer, szkolenia dla pracowników. Oj tam oj tam. Może i dobrze że tak będzie. Pracownicy i klienci poczują się pewniej. Bo kto chce przeżywać takie akcje jak ta z Radomia?
Muszę przyznać – dobrze że policja szybko zadziałała. Złapali kobietę i sprawa pójdzie do sądu. Ale to pokazuje jak zwykła kradzież może się skończyć. Wszyscy musimy uważać w sklepach. Bo nigdy nie wiesz kogo spotkasz. Znam tę historię – takie rzeczy się zdarzają.
📍 Źródło: KRAJOWY | 🌐 News krajowy
Redakcja kudowafm.pl · pozyskano 18.02.2026 11:52 · opublikowano 18.02.2026 12:52







Serio szkoda że ludzie tak się zachowują, perfumy to nie powód do takiej akcji. Mam nadzieje że dziewczynie to się odbije na dłużej.
Racja, choć widać dosyć często takie akcje tym bardziej dużo takich spraw jest nie rozwiązana :(.